TM REMED
TM REMED

ПІДНІМИ РІВЕНЬ СВОЄЇ ПІДТРИМКИ ПIД ЧАС ТРЕНУВАНЬ З НОВИМ КОРСЕТНИМ ПОЯСОМ "WAISTMAKER SUPPORT"!

...

UP YOUR SUPPORT LEVEL! - це девiз нової торгової марки LEVEL UP пiд якою український виробник REMED пропонує спортсменам і активним людям сучаснi ортопедичнi вироби, які сприяють відновленню функції суглобiв i м'язiв, зменшенню больових відчуттів та пiдтримують пiд час силових тренувань, реабiлiтації або активних дій навiть у звичайному життi. 

КОРИСНI ВЛАСТИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ КОНСТРУКЦІЇ КОРСЕТНОГО ПОЯСУ "WAISTMAKER SUPPORT":
• СПОРТИВНИЙ СИЛУЕТ/Сприяє швидкому формуванню струмкого спортивного силуету і красивої талії. Пояс представлений у двох варіантах висоти: 210мм (Aрт.R777) та 240мм (Aрт.R888)
• ПРУЖНI РЕБРА ЖОРСТКОСТІ/Регульований рівень підтримки м'язового корсету і попереку забезпечують пружнi пластиковi ребра жорсткості та з'ємний еластичний подвійний тяж (*посилений потрійний еластичний тяж є додатковою опцією i не входить в комплект, але його дуже легко замовити окремо)
• ПІДТРИМКА ПОПЕРЕКУ I М'ЯЗІВ ЖИВОТА/Ефективна підтримка м'язів живота та формування правильної постави, навіть при фізичних навантаженнях
• ДИХАЮЧИЙ МАТЕРІАЛ/Забезпечує помiрний прогрів, компресію та мікро-масаж м'язів попереку. Високоякісний дихаючий матеріал із спеціальною перфорацiєю (аеропрен) забезпечує вільну циркуляцію повітря для дихання шкіри і виведення вологи, підтримує оптимальний температурний режим
• ВНУТРІШНІЙ ШАР IЗ БАВОВНИ/Верхній шар аеропрену - м’який поліефір, а внутрішній шар – натуральна бавовна, яка виключає алергічні реакції шкіри i добре поглинає вологу
• ДОДАТКОВА КОНЦЕНТРАЦІЯ НА РЕЗУЛЬТАТІ/Підходить для більшості силових вправ в т.ч. на спину і поперек - присідання зі штангою, станова тяга та іншi. Використання корсету сприяє додатковiй концентрації на результаті при активних дiях і надає відчуття комфорту не тільки в спортивному залі, а і в звичайному житті
• ПРИЄМНІ ТА КОРИСНI ЗРУЧНОСТI/До комплекту входить детальна інструкція з використання та унiкальний i стильний футляр, в якому дуже зручно тримати пояс у вашiй спортивнiй сумцi або зберiгати вдома

РЕКОМЕНДАЦІЇ З ВИКОРИСТАННЯ: Необхідний розмір поясу підбирається за обхватом талії згідно таблиці. Надягати виріб рекомендується безпосередньо на нижню білизну в положенні лежачи на спині на рівній жорсткій або напівжорсткій поверхні. Застебнути липучку потрібно на глибокому вдиху при втягнутому животі.
ПРОТИПОКАЗАННЯ: Запальні захворювання шкіри в області застосування виробу, індивідуальна непереносимість матеріалів, з яких виготовлений виріб. Не рекомендується використання виробу протягом 30 хвилин після застосування місцевих розігріваючих мазей.
ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ: Використовувати виріб винятково за призначенням. Визначення індивідуального режиму та часу носіння повинне здійснюватися Вашим лікарем або тренером.
СКЛАД: аеропрен — 50%, поліефір — 25%, бавовна — 15%, латекс — 5%, нейлон — 5%, ребра жорсткості пластикові.
       
КОРСЕТНИЙ ПОЯС "WAISTMAKER SUPPORT" - ЦЕ ПОТУЖНЯ ПІДТРИМКА ТА БЕЗПЕКА ДЛЯ ЗДОРОВ'Я В СПОРТI ТА ЖИТТI!

Перейти в он-лайн магазин REMED
  


Інші новини
NULL На фабриці розпочато виробництво МЕДИЧНИХ МАСОК високої якості.

На фабриці розпочато виробництво МЕДИЧНИХ МАСОК високої якості.

З початком пандемії COVID-19 в Україні виникла масштабна потреба в якісних захисних засобах. Це надало імпульсу для розвитку нового виробничого напрямку фабрики - виробництво медичних товарів індивідуального захисту.

21.04.2020
21.04.2020
NULL НОВИЙ ПРОДУКТ В АСОРТИМЕНТI REMED: БАНДАЖ НА КОЛIНО (З ВМIСТОМ  НАТУРАЛЬНОГО  БАМБУКУ)

НОВИЙ ПРОДУКТ В АСОРТИМЕНТI REMED: БАНДАЖ НА КОЛIНО (З ВМIСТОМ НАТУРАЛЬНОГО БАМБУКУ)

Бамбукове волокно відноситься до категорії "еко-сировини" і завдяки своєму природному походженню, бамбукова тканина є однією з найбільш «дихаючих» та приємних на дотик сучасних матерiалiв, що не викликають роздратувань шкіри.

24.05.2019
24.05.2019
NULL НОВИЙ ВИРIБ В АСОРТИМЕНТI REMED: РЕКЛІНАТОР ЖОРСТКОЇ ФІКСАЦІЇ КЛЮЧИЧНИЙ (КІЛЬЦЯ ДЕЛЬБЕ), Арт.R2303

НОВИЙ ВИРIБ В АСОРТИМЕНТI REMED: РЕКЛІНАТОР ЖОРСТКОЇ ФІКСАЦІЇ КЛЮЧИЧНИЙ (КІЛЬЦЯ ДЕЛЬБЕ), Арт.R2303

Отримана позиція кінцівок дає можливість зберегти зафіксовані кісткові фрагменти в правильному положенні та запобігти їх зміщення. Використовується також як реклiнатор - розводить плечі, внаслідок чого насильно виправляє деформацію хребетного відділу у верхній частині грудей.

05.04.2019
05.04.2019
NULL Успішна сертифікація: МІЖНАРОДНИЙ СТАНДАРТ ISO 13485:2016

Успішна сертифікація: МІЖНАРОДНИЙ СТАНДАРТ ISO 13485:2016

Виробнича компанія REMED успішно пройшла аудит експертів відомої Австрійської компанії Quality Austria - Trainings, Zertifizierungs und Begutachtungs GmbH про що свідчать видані Сертифікати ISO 13485:2016 та IQNet.

30.11.2018
30.11.2018
NULL НОВИЙ КОРСЕТНИЙ ПОЯС (Арт.R3202)

НОВИЙ КОРСЕТНИЙ ПОЯС (Арт.R3202)

REMED пропонує активним людям новий корсетний пояс (Арт.R3202)

25.07.2018
25.07.2018