TM REMED
TM REMED

Успішна сертифікація: МІЖНАРОДНИЙ СТАНДАРТ ISO 13485:2016

...

Виробнича компанія REMED успішно пройшла аудит експертів відомої Австрійської компанії Quality Austria - Trainings, Zertifizierungs und Begutachtungs GmbH про що свідчать видані Сертифікати ISO 13485:2016 та IQNet.

МІЖНАРОДНИЙ СТАНДАРТ ISO 13485:2016 "Вироби медичні - Системи менеджменту якості"

ISO (International Organization for Standardization - Міжнародна Організація по Стандартизації) є всесвітньою федерацією національних органів по стандартизації (органів-членів ISO). Міжнародна Електротехнічна Комісія (IEC), інші міжнародні організації, урядові та неурядові, підтримують зв'язок з ISO.

Цей Міжнародний Стандарт заснований на процесному підході до менеджменту якості і призначений для полегшення узгодження на глобальному рівні відповідних нормативних вимог до систем менеджменту якості, які можна застосувати до організаціям, які беруть участь в одному або декількох етапах життєвого циклу медичного виробу. Цей Міжнародний Стандарт встановлює вимоги до системи менеджменту якості для тих випадків, коли організації необхідно продемонструвати свою здатність поставляти медичні вироби та пов'язані з ними послуги, які незмінно задовольняють вимоги споживача і застосовні нормативні вимоги. Скрізь, де вимоги зазначені як такі, що до медичних виробів, вони в рівній мірі відносяться і до відповідних послуг, що поставляються організацією.

Сертифікати ISO 13485:2016 підтверджують високу якість продукції і необхідні для реєстрації медичної продукції в багатьох країнах.
Сертифікат ISO 13485:2016 надає право маркувати продукцію знаком "СЕ", який засвідчує, що виріб відповідає основним вимогам директив ЄС і гармонізованим стандартам Європейського союзу, а також те, що продукт пройшов процедуру оцінки відповідності директивам. Маркування CE вказує на те, що виріб не є шкідливим (небезпечним) для здоров'я його споживачів, а також без шкоди для навколишнього середовища.

Офіційна інформація на сайті Quality Austria

             

Інші новини
На фабриці розпочато виробництво МЕДИЧНИХ МАСОК високої якості.

На фабриці розпочато виробництво МЕДИЧНИХ МАСОК високої якості.

З початком пандемії COVID-19 в Україні виникла масштабна потреба в якісних захисних засобах. Це надало імпульсу для розвитку нового виробничого напрямку фабрики - виробництво медичних товарів індивідуального захисту.

21.04.2020
21.04.2020
ПІДНІМИ РІВЕНЬ СВОЄЇ ПІДТРИМКИ ПIД ЧАС ТРЕНУВАНЬ З НОВИМ КОРСЕТНИМ ПОЯСОМ

ПІДНІМИ РІВЕНЬ СВОЄЇ ПІДТРИМКИ ПIД ЧАС ТРЕНУВАНЬ З НОВИМ КОРСЕТНИМ ПОЯСОМ "WAISTMAKER SUPPORT"!

UP YOUR SUPPORT LEVEL! - це девiз нової торгової марки LEVEL UP пiд якою український виробник REMED пропонує спортсменам і активним людям сучаснi ортопедичнi вироби, які забезпечують додаткову підтримку.

30.05.2019
30.05.2019
НОВИЙ ПРОДУКТ В АСОРТИМЕНТI REMED: БАНДАЖ НА КОЛIНО (З ВМIСТОМ  НАТУРАЛЬНОГО  БАМБУКУ)

НОВИЙ ПРОДУКТ В АСОРТИМЕНТI REMED: БАНДАЖ НА КОЛIНО (З ВМIСТОМ НАТУРАЛЬНОГО БАМБУКУ)

Бамбукове волокно відноситься до категорії "еко-сировини" і завдяки своєму природному походженню, бамбукова тканина є однією з найбільш «дихаючих» та приємних на дотик сучасних матерiалiв, що не викликають роздратувань шкіри.

24.05.2019
24.05.2019
НОВИЙ ВИРIБ В АСОРТИМЕНТI REMED: РЕКЛІНАТОР ЖОРСТКОЇ ФІКСАЦІЇ КЛЮЧИЧНИЙ (КІЛЬЦЯ ДЕЛЬБЕ), Арт.R2303

НОВИЙ ВИРIБ В АСОРТИМЕНТI REMED: РЕКЛІНАТОР ЖОРСТКОЇ ФІКСАЦІЇ КЛЮЧИЧНИЙ (КІЛЬЦЯ ДЕЛЬБЕ), Арт.R2303

Отримана позиція кінцівок дає можливість зберегти зафіксовані кісткові фрагменти в правильному положенні та запобігти їх зміщення. Використовується також як реклiнатор - розводить плечі, внаслідок чого насильно виправляє деформацію хребетного відділу у верхній частині грудей.

05.04.2019
05.04.2019
НОВИЙ КОРСЕТНИЙ ПОЯС (Арт.R3202)

НОВИЙ КОРСЕТНИЙ ПОЯС (Арт.R3202)

REMED пропонує активним людям новий корсетний пояс (Арт.R3202)

25.07.2018
25.07.2018